Jednorazové upratanie


Jednorazové upratanie je generálne upratanie, počas ktorého Vašu domácnosť hĺbkovo vyčistíme, zrenovujeme a ošetríme. Za pomoci profesionálnych parných čističov, mechanických rotačných kief a kvalitných prostriedkov vieme prinavrátiť zašlý lesk a predĺžiť životnosť Vašim podlahám, obkladom, sanite, či spotrebičom.

Úplnou samozrejmosťou je odstránenie všetkých plesní, vodného kameňa alebo mastnoty a taktiež vyčistenie zájdených špár na obkladoch a podlahách. Doprajte svojej domácnosti „wellness“ nie len pri jarnom upratovaní, či po prerábke, ale aj vo všedný deň a ona sa Vám odvďačí dlhšou životnosťou a pohodlím!

V prípade záujmu o naše služby sa stretnete s flexibilným, zodpovedným a hlavne profesionálnym prístupom. My vám garantujeme:

  • Zodpovedný a spoľahlivý personál
  • Použitie modernej čistiacej techniky
  • Kontrolu vykonaných prác
  • Kvalitné čistiace prostriedky
  • Poistenie zodpovednosti
  • Kvalitnú službu dostupnú všetkým

Čistenie parou


Pri upratovaní domácností využívame profesionálne parné čističe značky Kärcher. Tie vďaka kombinácii tlaku, výstupnej pary a teploty až 145°C dokážu vyhubiť mikroorganizmy, účinne likvidovať alergény a odstrániť aj zaschnuté, problematické nečistoty aj na ťažko dostupných miestach. K tomu napomáha aj funkcia VapoHydro, čo je kombinácia prúdu horúcej vody a pary. Vďaka používaniu pary je na generálne upratovanie ekologickejšie.

Čistenie rotačnými kefami


Bežné, mnohokrát neúčinné ručné „drhnutie“ sme nahradili omnoho efektívnejším a účinnejším strojovým čistením. Profesionálne rotačné kefy dokážu vyvinúť rýchlosťaž 400 otáčokza minútu a vďaka meniteľným násadám rôznych tvrdostí sú vždy šetrné ku každému ošetrovanému povrchu, ktorý po samotnom vyčistení ešte žiarivo vyleštia.

Používanie kvalitných čistiacich prostriedkov


Pri výbere čistiacich prostriedkov pre Vaše domácnosti sme predovšetkým kládli veľký dôraz na ich čistiaci efekt, účinnosť a šetrnosť k materiálom. Preto používame výrobky od overených značiek ako napr. HG, Becher, Kärcher, ktoré nás dennodenne v praxi presviedčajú o svojej kvalite a účinnosti.

Čistenie spotrebičov


Problém nám nerobí ani čistenie chladničky, mikrovlnnej rúry, či rúry na pečenie. A práve silne zapečená rúra je pre mnohé domácnosti priam nezvládnuteľným problémom. Pri takomto znečistení je už potrebné vedieť, ako na to. Špeciálnymi prostriedkami Vám dokonale vyčistíme vnútro rúry, sklo na dvierkach a vonkajšok rúry.

Čistenie špár na dlažbe


Znečistené a zanesené špáry očistíme pomocou parného čističa a prinavrátime im ich pôvodnú farbu a vzhľad.

Skontaktovanie

Spolupráca začína úvodným telefonátom, kde nám popíšete Vaše požiadavky a my vás oboznámime o orientačnej cene a približnom trvaní upratovania.

Obhliadka

Nasleduje osobná obhliadka Vašej domácnosti, na základe ktorej Vám stanovíme konkrétnu cenu a dohodneme termín upratovacích prác.

Realizácia

Výkon upratovacích prác, ktoré sú priebežne kontrolované naším kontrolórom.

Kontrola

Zákazník skontroluje spolu s naším kontrolórom kvalitu upratania. V prípade zistenia nedostatkov budú práce pokračovať, až k maximálnej spokojnosti zákazníka.

Platba

Zákazník si môže vybrať spôsob platby (hotovosť/platobná karta).

Pravidelné upratovanie


Vedeli ste, že ľudia strávia upratovaním a ostatnými domácimi prácami v priemere 2,5 hodiny denne, čo je neuveriteľných 38 dní do roka nepretržitého upratovania?!

Preto je táto služba ako stvorená pre ľudí, ktorí sú zaneprázdnení a chcú svoj čas využiť efektívne. Či už venovaním sa svojej práci, svojmu podnikaniu, alebo vytúženému oddychu.Trávte svoj čas tým, čo Vás baví a v čom ste dobrí. My sme dobrí v upratovaní a preto kľudne prenechajte tieto starosti na nás!

Bez „generálky“ to nejde


Pred začatím pravidelného upratovania je nutné vykonať jednorazové generálne upratanie. Je to z toho dôvodu, že považujeme za potrebné nastaviť čistotu vo Vašej domácnosti na nami požadovanú úroveň, ktorú si budeme pri pravidelnom upratovaní udržiavať. Úvodným hĺbkovým uprataním odstránime aj zastaralé a problematické znečistenie, čím do ďalších upratovaní predídeme tzv. „čistej špine“.

Zľava 30%

Nakoľko sa pri pravidelnom upratovaní stanete našim dlhodobým zákazníkom, budete mať úvodné jednorazové generálne upratanie s uvedenou zľavou.
team

Pripravte sa na profesionálny personál

Každá naša zamestnankyňa určená na upratovanie domácností má v našej firme niekoľkoročnú históriu. Sú to upratovačky, ktoré dlhodobo preukazujú svoje zručnosti, poctivý prístup a skúsenosti. Sú teda praxou overené a samozrejme trestne bezúhonné.
insurance

Poistenie za škodu je samozrejmosťou

Človek nikdy nevie a preto ani my nenechávame nič na náhodu. Ako spoločnosť máme riadne uzatvorené poistenie zodpovednosti za škodu až do výšky 500 000 €. Výnimkou nie sú ani naše zamestnankyne, ktoré majú tiež uzatvorené potrebné poistenia voči prípadne vzniknutým škodám.
ironing-board

Umývanie riadu, pranie a žehlenie

Odbremeňte sa od všetkých povinností a využite aj naše služby umývania riadu, prania a žehlenia. Vyprať alebo vyžehliť môžeme priamo u Vás, alebo u nás na pobočke. Vyprané a vyžehlené prádlo Vám naspäť doručíme do 24 hodín. Vieme, že žehlenie je citlivá záležitosť, preto či už u nás alebo u Vás doma, naň používame profesionálnu žehliacu techniku.
window

Okná ako darček

Každý zákazník, ktorý bude využívať naše pravidelné upratovanie aspoň pol roka pri intervale aspoň raz týždenne, získava nárok na umytie okien v celej domácnosti 1x ročne úplne zdarma.

Skontaktovanie

Spolupráca začína úvodným telefonátom, kde sa zároveň dozviete orientačnú cenu služby.

Obhliadka

Nasleduje osobná obhliadka Vašej domácnosti, kde nás oboznámite s Vašimi požiadavkami a my Vám stanovíme konkrétnu cenu služby.

Podpis zmluvy

Realizácia

Výkon upratovacích prác, ktoré sú priebežne kontrolované naším kontrolórom.

Umývanie okien


Aj na umývanie okien využívame profesionálnu čistiacu techniku značky Kärcher - vysávač na okná alebo v prípade potreby parný čistič, ktorý dokonale vyčistí každú štrbinu, ale aj parapety, sieťky proti hmyzu a žalúzie – vnútorné, aj vonkajšie. Kombináciou vyškoleného personálu a profesionálnej techniky sa nemusíte obávať zafŕkaných stien, či potopy pod umývanými oknami.

Vďaka špeciálnym prípravkom na plasty dokážeme bielym oknám prinavrátiť čistú belosť a farebným oknám dodať efektný lesk. Staršie „neplastové“ okná samozrejme rozoberieme a vyčistíme a umyjeme aj zvnútra.