Náš príbeh


V roku 2016 sme v Zlatých Moravciach založili našu upratovaciu spoločnosť Kvalitka s.r.o.

K jej založeniu nás viedol fakt, že v Zlatých Moravciach a blízkom okolí chýbala komplexná upratovacia firma, ktorá by ponúkala svoje služby tak ako právnickým, tak aj fyzickým osobám. Postupne vytvoriť takúto firmu sa od začiatku stalo našim hlavným cieľom.

Na úvod sme sa zamerali na upratovanie spoločných vchodových priestorov v bytových domoch. Táto služba v našom meste v tom čase vôbec nefungovala, čo bolo na jednej strane pre nás určitou výhodou, no na strane druhej tento fakt vyvolával u obyvateľov bytoviek dávku nedôvery a opatrnosti. Naše prvé zákazky sme vnímali ako príležitosť začať uskutočňovať našu víziu. Nechceli sme nechať nič na náhodu, preto sme si prvé bytovky začali upratovať sami. Cieľom bolo ukázať ľuďom túto službu v našom ponímaní a tak si získať ich dôveru, čo sa nám aj podarilo.

Od úplného začiatku, resp. prvého upratovania sme kládli dôraz predovšetkým na kvalitu nami ponúkaných služieb. Našim cieľom bolo, aby verejnosť považovala našu firmu Kvalitka s.r.o. za synonymum kvality. Chceli sme, aby si ľudia vždy po našom uprataní vchodu, bytu, či firmy povedali: „Tak toto je KVALITKA!“

Ing. Martin Borčin

konateľ spoločnosti

Ing. Ľubomír Turčan

konateľ spoločnosti

Našim cieľom bolo, aby verejnosť považovala našu firmu Kvalitka s.r.o. za synonymum kvality. Chceli sme, aby si ľudia vždy po našom uprataní vchodu, bytu, či firmy povedali: „Tak toto je KVALITKA!“

Filozofia
spoločnosti

Sme moderná firma a držíme krok s vývojom, preto sú pre nás samozrejmosťou návštevy celosvetových výstav upratovacej techniky, kde spoznávame najnovšie trendy a novinky zo sveta upratovania. Čistiace prostriedky, ktoré k Vám so sebou prinášame, vždy najskôr testujeme. Dbáme totiž na ich účinnosť, trvácnosť a vplyv na dotknutý priestor. O naše poznatky sa následne delíme s našimi zamestnancami, ktorých si starostlivo a dlhodobo vyberáme. Obklopujeme sa totiž tímom ľudí, ktorí chápu a stotožňujú sa s našou filozofiou práce a prístupom k zákazníkovi.

Dnes môžeme hrdo skonštatovať, že upratovanie v našom ponímaní si našlo svojich priaznivcov a spokojných zákazníkov už nie len v Zlatých Moravciach, ale aj v meste Vráble, kde sme sa od roku 2017 tak isto úspešne presadili. Portfólio našich služieb sme postupne rozšírili o upratovanie firiem, domácností, špeciálne tepovanie horúcou parou, či o požičovňu čistiacej a upratovacej techniky.

Náš príbeh ešte nie je veľmi dlhý, no na to, čo sme doposiaľ dokázali, sme hrdí. Sme však aj ambiciózni. Chuť náš servis neustále zlepšovať, napredovať, prinášať Vám nové služby a vidieť spokojné úsmevy na tvárach zákazníkov, nás bude poháňať neustále vpred.

 • 2016Vznik spoločnosti

  Vznikla spoločnosť Kvalitka s.r.o., jej prvotné zameranie bolo na upratovanie bytových domov.
 • 2017Upratovanie firiem

  Rozšírenie portfólia o upratovanie firiem a administratívnych objektov.
 • 2018Komplexná starostlivosť pre domácnosti

  Rozšírenie portfólia služieb o upratovanie domácnosti, tepovanie, umývanie okien.
 • 2018Nové firemné logo

  Vznikol symbol a jednotný vizuálny štýl prezentácie našej spoločnosti.
 • 2019Prenájom upratovacej techniky

  Rozšírenie portfólia služieb o požičovňu profi - upratovacej techniky
 • 2021Nový web

  Spustenie web stránky www.kvalitka.info