Chcete mať čisté, voňavé a zdravotne nezávadné koberce, matrace alebo čalúnený nábytok? To všetko Vám zaručene zabezpečíme!

Práve náš servis Vám prináša dokonalú kombináciu techniky od renomovanej firmy Kärcher a profesionálne zaškolených pracovníkov, vďaka čomu zbavíme čalúnenia všetkých nečistôt, roztočov, prachu, či alergénov a prinavrátime ošetrovaným materiálom ich pôvodné farby a vlastnosti. To zároveň predĺži ich životnosť a tak ušetríte nemalé finančné prostriedky za kúpu novej sedacej súpravy či kresla.

Ako funguje klasické tepovanie

Jedná sa o tepovanie za použitia klasického tepovacieho prístroja (bez pary). Toto tepovanie pozostáva z 3 hlavných krokov:

 1. povysávanie tepovanej plochy špeciálnou hubicou, ktorou odstránime aj pevne prichytené nečistoty k povrchu (vlasy, zvieracie chlpy, žmolky)
 2. samotné tepovanie
 3. záverečné „prepláchnutie“ čistou vodou, ktorým sa vytiahne zbytkový prostriedok z tepovaného materiálu, čím zároveň zabránime jeho zvyškom vyraziť na povrch (biele škvrny)

Vedeli ste že:
 • v každej domácnosti žijú desiatky miliónov roztočov, ktoré spôsobujú alergie?
 • alergény sú obsiahnuté v ich výkaloch – 1 gram domáceho prachu obsahuje 250 000 fekálnych častíc
 • napríklad vo Vašej posteli, do ktorej si každý deň líhate, sa nachádza priemerne 10 miliónov takýchto roztočov
 • tepovanie sa vo všeobecnosti odporúča až 2 – 3 krát ročne?

Spoznajte prednosti parného tepovania:

Rýchle schnutie

Nakoľko pri parnom tepovaní nedochádza k premáčaniu tepovaného povrchu, je doba schnutia oproti klasickému tepovaniu omnoho kratšia.

Dezinfekčný účinok

Viaceré nezávislé výskumy sa zhodli, že tepovanie parou nielen že účinne likviduje rôzne alergény (roztoče, baktérie, mikroorganizmy), ale dokonca aj oddiaľuje ich opätovnú tvorbu o 4 – 8 týždňov oproti bežnému tepovaniu.

Je ekologické

Vo väčšine prípadov nie je potrebné použiť vôbec žiadne chemické čistiace prípravky. V prípade veľkého znečistenia sa môžu použiť v malej miere certifikované ekologické čistiace prípravky (HACCP).

Širšie uplatnenie

Na rozdiel od klasického tepovania je vhodné aj na použitie pri vodeodpudivých materiáloch a čalúneniach.

 

Jedná sa o kombináciu klasického a parného tepovania. Práve vďaka použitiu horúcej pary (viac, ako 100°C) dokážeme omnoho efektívnejšie odstrániť rôzne typy škvŕn a znečistenia na Vašich sedačkách, kobercoch, čalúnení atď.

Okrem dokonale vyčisteného materiálu je ďalšou prednosťou horúcej pary jej laboratórne overená dezinfekčná, antibakteriálna schopnosť.

Tepovanie kobercov v nebytových objektoch


Ponúkame Vám aj tepovanie veľkých kobercových plôch vo firmách, hoteloch, školách, či škôlkach, ktoré pozostáva zo štyroch krokov:

 1. Povysávanie
 2. Šampónovanie – pomocou jednokotúčového stroja Vám z povysávaného koberca uvoľníme všetky nečistoty.
 3. Tepovanie – pomocou extrakčného zariadenia Vám z koberca odsajeme všetky uvoľnené nečistoty.
 4. Sušenie – pomocou profesionálnej sušičky je Váš vytepovaný koberec do 1 hodiny suchý.
20210904_12341020210904_170758

Tepovanie kobercov v domácnostiach


Taktiež samozrejme ponúkame aj tepovanie kobercov v domácnostiach: Aj pri tomto tepovaní používame overenú techniku od spoločnosti Kärcher, v tomto prípade špeciálnu čistiacu kefovú hlavicu. Vďaka nej vieme v jednom pracovnom kroku aplikovať čistiaci roztok, do koberca ho zapracovať pomocou rotujúcej valcovej kefy a nakoniec odsať všetky nečistoty. Obrovskou prednosťou nášho spôsobu tepovania je práve spomenutá rotačná kefa, ktorá vlas vzpriami a vyčeše z neho všetky nečistoty.

Prax nám ukázala, že pokiaľ má byť niečo vytepované dobre, je potrebné sa tomu aj dostatočne dlho venovať. Žiaľ, čas investovaný do kvalitne odvedenej práce sa musí mierne premietnuť aj do cien. Našim cieľom však nikdy nebolo byť najlacnejší, ale byť najlepší.

Skontaktovanie

Spolupráca začína úvodným telefonátom, kde nám popíšete Vaše požiadavky a my vás oboznámime o orientačnej cene a približnom trvaní tepovania.

Obhliadka

V prípade špecifickej zákazy môže nasledovať aj osobná obhliadka.

Realizácia

Výkon tepovacích prác.

Kontrola

Záverečná kontrola zákazníkom.

Platba

Zákazník si môže vybrať spôsob platby (hotovosť/platobná karta).