Strojové čistenie podláh


Strojové čistenie podláh je najefektívnejšie riešenie na čistenie veľkých alebo silne znečistených plôch. Vďaka rôznym typom nástavcov je použiteľné na takmer každý typ podlahovej krytiny (dlažby, betónové podlahy, liate podlahy, PVC linoleá, drevené podlahy, marmoleum ...). Úspešnosť strojového čistenia je založená na prítlaku a rýchlosti otáčok zariadenia. Už tak vysoký prítlak je možné ešte zvýšiť doplnkovými závažiami, vďaka čomu kefy vytvoria na podlahu taký tlak, ktorému neodolá ani extrémne znečistenie, ako sú napríklad olejové škvrny, ropné škvrny, dlhoročné usadeniny, stopy po pneumatikách, či vodný kameň.

  • Zametacím strojom alebo priemyselným vysávačom zbavíme podlahu hrubej nečistoty.
  • Podľa veľkosti plochy zvolíme adekvátny umývací stroj, podľa miery znečistenia zvolíme otáčky a prítlak a podľa druhu povrchu a typu znečistenia zvolíme vhodné čistiace prípravky.
  • Tajomstvom úspechu nie je iba naše firemné know-how, ale aj zručnosť nášho personálu, ktorý je odborne vyškolený a s dlhodobou praxou v danej problematike.
  • Skĺbením týchto faktorov dodáme našim hĺbkovým čistením Vašim podlahám nový a čistý vzhľad a predĺžime ich životnosť.

Voskovanie, polymerizácia a leštenie podláh


Kladieme si za cieľ Vaše podlahy nielen umyť a vyčistiť, ale ich aj ošetriť a vyleštiť. Naše služby dôkladným vyčistením Vašej podlahy nekončia. Ponúkame Vám aj tzv. „zakonzervovanie“ podlahy. Pod týmto pojmom rozumieme polymerizáciu podláh, čo je vlastne voskovanie všetkých typov podlahových krytín. Najčastejšie PVC podlahy, laminátové podlahy, linoleum, marmoleum, parkety.

Po dôkladnom vyčistení, umytí a neutralizácii Vašej podlahy na ňu nanesieme niekoľko vrstiev polyméru podľa želania zákazníka. Zatvrdnutý polymér vyleštíme profesionálnym jednokotúčovým strojom, vďaka čomu docielime perfektný vzhľad. Okrem perfektného vzhľadu Vašej podlahy polymér vyplní jej póry, chráni jej povrch pred nečistotami, významne predĺži jej kvalitu a životnosť.

PredPo1